HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Legie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďáblu (free hra)

Legie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďábluLegie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďábluLegie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďábluLegie - chmurný příběh pacholka o pivu a ďáblu

„Pakliže ďábel člověku dal rozhodování, nechť on jest původcem zla v činech člověka, nechť on jest haněn, nikoliv hloupý člověk, který jedná jen dle nejnižších popudů a tužeb.“ Tímto prologem prezentuje dnešní vskutku výborně zpracovanou RPG adventuru český autorský kolektiv, tvořící své hry pod názvem SUDOKOP. Že tito autoři skutečně umějí, toho je dokladem i dnešní jejich hra „Legie“, opatřená velice zajímavým příběhem a technicky i graficky zpracovaná od začátku až do konce. Vstupte tedy do bájného prostředí této hry a nechejte se překvapit všemi nápaditými prvky hry a jistě budete překvapeni, co dokážou zlaté české ručičky, v tomto případě ovšem především vymyslet a zpracovat české mozky. Příběh hry se odehrává v dávném středověku, kdy malé městečko Jilemnici sužuje epidemie zlé morové nákazy.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 9029 KB

Výrobce: SUDOKOP  Web

Zobrazení celkem: 4034

Zobrazení tento měsíc: 4034

Hodnocení oblíbenosti (1282x):

0%   25%   50%   75%   100%  
78%

Lidé nakaženi tehdy nevyléčitelnou morovou epidemií umírají po stovkách, aniž by jim bylo pomoci a co je ještě horší, epidemií podléhá i celá okolní příroda. Pole, louky i lesy této morové ráně totiž podléhají taktéž a ani jindy všemocná příroda se nedokáže sama s touto hroznou a obývanou smrtelnou nemocí vyrovnat, takže hrozí celému okolí naprostý a totální zánik. Je tedy zřejmé, že toto je právě ta situace, kdy do hry vstupujete, také jak jinak, právě vy samotní a to jako pomocník hospodského v místní krčmě. Mor, nemor, pít se chce pořád a pivo je přece tradiční český nápoj, takže se pusťte do práce, hosté jsou netrpělivý a pokud tedy chcete postupovat ve hře dál, tak toto je právě počátek vašeho úspěchu.

V lokále se však dlouho nezdržíte, neboť pokud hosty obsloužíte a získáte několik prvních informací, dostanete se ven a tam už na vás čekají mnohem důležitější úkoly, než obsluhovat štamgasty v hospodě. Legie není úplně čistokrevná adventura, naleznete i řadu RPG prvků, ve hře se totiž setkáte se spoustami logických hádanek, které budete muset vyřešit a zároveň vaši postavu neustále vylepšovat. Občas narazíte i na nějakého toho člověka, s nímž si musíte pokecat, rozhovory jsou pak poměrně rozsáhlé, ale především velice důležité, neboť na jejich obsahu je závislé vaše správné rozhodování pro další postup ve hře. Jen berte na vědomí, že k rozlousknutí zadávaných úkolů máte v podstatě volnou ruku, takže se nemusíte pevně držet nějaké šablony, rozhodnutí je vždy jen pouze na vás samotných.

Jako hlavní hrdina celého příběhu tudíž budete procházet mnoha lokacemi, přičemž obrovskou úlohu, ostatně stejně tak, jako ve skutečném životě, zde sehrávají taktéž peníze, které si samozřejmě musíte vždy napřed vydělat, například hraním skořápek v místní hospodě. Na druhou stranu, ovšem jen tehdy, pokud jste pevní v kramflících a věříte si, potom můžete vámi získané peníze klidně rozhazovat například za písničky hospodského muzikanta, nebo jako laskavou výpomoc zcela chudé žebračce. V každém případě si ale takové počínání dobře rozmyslete, neboť není jisté, jestli takto něco získáte a později vám můžou chybět penízky, které jste již nerozvážně rozházeli. Hra je samozřejmě celá v češtině, grafické a technické zpracování je opravdu na výši, navíc pak poutavý originální příběh, jakož i celá hra, rozhodně potěší jak milovníky adventur, tak RPG.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)