HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Pass or Perish - rugby football (free hra)

Pass or Perish - rugby footballPass or Perish - rugby footballPass or Perish - rugby footballPass or Perish - rugby football

Jistě jste alespoň slyšeli něco o hře, nazývané u nás také jako americký fotbal. Potom také je vám určitě i známo, že je to sport tvrdých chlapů a že v této hře je dovoleno srazit vašeho soupeře na zem jakýmkoliv způsobem a zmocnit se "šišatého" míče. Vyzkoušejte si, jestli byste dokázali z chumlu hráčů přesně přihrát svému spoluhráči, těší se na vás nejen oni, ale i vaši soupeři. Tak je nenechejte zbytečně dlouho čekat, dochází jim totiž už trpělivost, proto neváhejte a s chutí do zápasu!

Statut: freeware

Typ: sportovn

Velikost: 2580 KB

Vrobce: KewlBox  Web

Zobrazen celkem: 3411

Zobrazen tento msc: 3296

Hodnocen oblbenosti (1690x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

„Projdi, nebo zemři“, tak nějak by se v překladu dala nazvat tato hra, kterou vám dnes předkládáme ke stažení. Nejedná se o nic mimořádného, neboť je to vlastně reklama na plnou verzi, na stažení celé byste se museli zaregistrovat, v čemž vám ovšem nikdo nebrání. Jedná se skutečně o ukázku amerického fotbalu, kdy proti sobě nastoupí dvě družstva, jedno v červených a druhé v zelených dresech, vy se ztotožníte s přihrávajícím hráčem v dresu zelených. Jakmile hru spustíte, začne vám běžet časový limit, ubíhající čas můžete sledovat jako zelenou ikonku dole na liště vaší obrazovky, pohybující se zleva doprava, jakmile tato dorazí až na samý konec, hra končí.

V chumlu hráčů v červených dresech se vám na chviličku objeví váš spoluhráč v drese zeleném, zaměřte na něj kurzor vaší myši a jejím levý tlačítkem mu přihrajte míč, získáváte takto body. Čím více je váš spoluhráč vzdálenější, tím více bodů získáváte a samozřejmě to platí i naopak. Pokud se ovšem spletete a přihrajete míč některému z vašich soupeřů, kteří snad dokonce přímo na váš omyl čekají (dá se říci, že přímo provokují), pak se vám body odečítají. Musíte se tedy plně soustředit, být velice pozorní a obezřetní, pokud ovšem chcete váš tým dovést k absolutnímu vítězství.

Hra je zpracována ve flashi, takže postavy všech hráčů jsou jakoby vystřiženy z nějakého povedeného filmu, před zahájením hry a při jejím skončení zazní i hezká, libozvučná a především velice vkusně vybraná hudba. Co ovšem považuji na hře nejvydařenější, jsou doprovodné zvukové efekty, diváci, zřejmě fandící vám a vašim spoluhráčům, se chovají stejně tak, jak to znáte ve skutečnosti z našich fotbalových, či hokejových hřišť. Takže mně nezbývá už nic jiného, než vám popřát dobrou, byť i poměrně krátkou, ale tím více příjemnou zábavu.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)