HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Galaxy Arcade 2- osm her v jedné (free hra)

Galaxy Arcade 2- osm her v jednéGalaxy Arcade 2- osm her v jednéGalaxy Arcade 2- osm her v jednéGalaxy Arcade 2- osm her v jedné

Dnes vám předkládáme něco, co se hned tak jenom neuvidí. Jak již přívlastek v názvu hry napovídá, bude to skutečně labužnická pochoutka pro ty, kteří dlouho u jedné hry navydrží a mají rádi změnu, vždyť už naši moudří předkové říkavali, že změna je život, což samozřejmě a bezezbytku platí i o této, velice chytře a určitě originálně zpracované hře, vlastně, abych byla přesná, o velmi dobře zhotovených hrách. Takže, vážení přátelé, dlouho nepřemýšlejte a pusťte se do hraní, přesvědčíte se brzy sami, že budete mile překvapeni, osm hracích her čeká jen na vás.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 3290 KB

Výrobce: Shawn 64´s Creations  Web

Zobrazení celkem: 2731

Zobrazení tento měsíc: 2521

Hodnocení oblíbenosti (752x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Jsou hry, které stáhnete, ale po chvíli vás přestanou bavit, některé sice odehrajete, když už jste si je stáhli, ale mnoho vám neřeknou. Většinou to dopadne tak, že se vám hraní po určité době prostě omrzí a proto začnete surfovat znovu po Internetu a vyhledávat nějakou jinou hru, přičemž ovšem nevíte, co stahujete a do čeho jdete, pokud ale nestahujete na našich stránkách, kde máte u každé hry recenzi. Toto, co vám tady povídám, neplatí o této nabízené hře, Galaxy Arcade 2, kde na jediné stáhnutí získáte neuvěřitelných osm her a už teď vám mohu říci bez obav, jednu hezčí, než druhou, prostě něco skutečně pro vás.

Zdá se být až neuvěřitelné, snad dokonce nemožné, že se autorům podařilo do jednoho balíku o velikosti něco přes 3 MB umístit osm velice dobře graficky zpracovaných, dokonce melodiemi a výbornými zvukovými efekty doprovázených samostatných her, což považuji za výkon nejen mimořádný, ale dokonce přímo mistrovský. Nemohu vám popisovat jednotlivé hry a jejich ovládání, neboť by mi nestačil prostor pro recenzi vymezený, ale vlastně ani nemusím, neboť vše potřebné najdete v úvodním menu, navíc, jak jsou tyto hry dobré, tak na druhé straně nejsou nikterak obtížné, ale, což je neméně důležité, lehce a snadno ovladatelné, takže na princip hraní rozhodně přijdou a rychle si na něj zvyknou i méně zkušení hráči, neřkuli přímo začátečníci. Snad sdělím jen tolik, že se jedná o hry různých hracích žánrů, tj. akční, logické i arkády.

To však zdaleka není vše, co pro vás autoři připravili, vy si dokonce můžete vybrat doprovodnou hudbu z pěti nabízených variant a to nejlepší si pro vás ponechávám nakonec. První čtyři hry budete moci hrát jen proti vašemu počítači, u čtyř posledních her si můžete k vašemu počítači přizvat vlastního sourozence, nebo kamaráda, tyto hry lze totiž hrát jak proti počítači, tak i ve dvou. Takže mi už zbývá pouze jediné, popřát vám nejen úspěch ve hře, ale i velice příjemnou zábavu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)