HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Mini Golf (free hra)

Mini GolfMini GolfMini GolfMini Golf

Mezi výrobci freeware se těší veliké oblibě hry, které mají sportovní charakter. Patří sem samozřejmě fotbal, čili kopaná, také lední hokej se těší jejich veliké pozornosti. Mimo tyto kolektivní hry však ještě existují hry individuální a mezi ně patří už ne tak často zpracovávaný Mini Golf. Tak právě proto vám jeden takový zde nabízíme.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 900 KB

Výrobce: Natomic Studios  Web

Zobrazení celkem: 1917

Zobrazení tento měsíc: 1755

Hodnocení oblíbenosti (588x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Známí autoři týmu NATOMIC pro vás tedy připravili hru, při které byste se rozhodně měli výborně pobavit, určitě zaujme i svojí jednoduchostí, snadnou ovladatelností a zcela přehledně zpracovaném menu. Před samotným začátkem hry si můžete zkusit a ověřit ovládání malého golfového hráče v nabídnutém Tutoriálu, nebo se ihned pustíte do nové hry. Vaším úkolem je samozřejmě se trefit golfovým míčem do jamky, označené červenou vlaječkou. Zvolíte si sílu úderu, tento ukazatel je velice dobře srozumitelný, poté směr, to vše pomocí kurzorových kláves a mezerníkem míček vystřelíte. Let míčku je pozoruhodně zpracován, všimněte si, prosím, tohoto malého detailu.

Nahoře v levém rohu obrazovky máte limit vašich pokusů, pokud ani v něm nedosáhnete potřebné skóre, hra končí a začínáte znovu. Hra ale není tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát. Grafika hry je rovněž dokonalá, jen se zřejmě oprávněně domnívám, že rozmanitost všech hracích polí mohla být rozhodně větší. I když ve hře postupně projdete deset lokací, dá se říci, že až na některé nepodstatné změny jsou ušity tak říkajíc všechny na jedno brdo. Nemohu sice říci, že by se jednalo o výslovně špatnou hru, ale výše než průměr ji hodnotit vskutku nemohu a to ani při nejlepší vůli. Za pokus zahrát si ji však rozhodně stojí.

No a abych nezapomněla, pokud se vám podaří hru dokončit, můžete se zapsat do konečné tabulky nejlepších dosažených výsledků a dosažené skóre zaslat mailem i na Internet.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)