HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Rychlá jízda (free hra)

Rychlá jízdaRychlá jízdaRychlá jízdaRychlá jízda

Jezdíte rádi po silnici a sem tam si i rádi trochu zazávodíte? Ale pozor, takových řidičů, nedodržujících dopravní předpisy a "Vyhláška o provozu pravidel silničního provozu" je pro ně pouhým cárem papíru, je víc, nejste tady sami. Pokud si chcete změřit své dovednosti s oststními řidiči piráty, neváhejte a stahujte, vaše červené autíčko už na vás čeká.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 700 KB

Výrobce: Marisoft  Web

Zobrazení celkem: 2258

Zobrazení tento měsíc: 1951

Hodnocení oblíbenosti (528x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ocitnete se v roli řidiče malého, ale velice rychlého červeného autíčka, rozjedete se po více proudové silnici a za vámi i proti vám se řítí, nebo i loudá spousta nezodpovědných řidičů, pro které jsou pravidla silničního provozu španělskou vesnicí. No, ruku na srdce, ani vy nepatříte k řidičům, kteří jezdí tak, že berou ohled na ostatní řidiče, spěcháte a tak to dáváte všem ostatním ostentativně najevo. Hazardujete, až to hezké není, no pro vaši omluvu svědčí fakt, že občas potřebujete doplnit pohonné hmoty a bohužel pumpa není vždy jen na straně ve směru vaší jízdy.

Pokud ovšem dojde ke kolizi s jiným řidičem, ztrácíte jeden ze tří počátečních životů, totéž vás také čeká, jestliže vám dojdou pohonné hmoty. Jakmile ztratíte všechny životy, bez milosti končíte a můžete se o své štěstí pokoušet znovu. Pakliže získáváte větší počet bodů, objeví se za vámi houkající policejní auto, jehož motor je zřejmě velice nadupaný a chce vás za každou cenu zastavit, policajti se chovají přesně tak, jako ti ze známého televizního seriálu „Kobra 11“. Máte pomalejší vůz, ale zastavit nemůžete, ani nechcete, jste si dobře vědomi toho, že byste na pokutách platili, jako mourovatí, nebo se stali obětí hromadné silniční nehody. Je tedy nutné začít velice šikovně manévrovat mezi auty a vše narafičit tak, aby spěchající policisté vaše manévry nezvládli a nabourali se sami do některého z jiných aut, vy tak můžete opět pokračovat bez problémů v další bláznivé jízdě.

Hrajete a riskujete z pohledu tak zvané „ptačí perspektivy“, ovládání hry je jednoduché a jako úsměvný přídavek je možnost si pomocí mezerníku i zatroubit. Nic tím sice nezískáte, ale rozhodně se pobavíte, pokud vám na to ovšem při zběsilé jízdě vůbec zbude čas. Účelem a cílem hry je udržet se na silnici co nejdéle a získat tak co nejvíce bodů. Grafika hry je lepší průměr, zvukově ozvučena velice dobře a co je nejdůležitější, má velice skromné požadavky na kvalitu vašeho počítače. Pokud jste majiteli slabších PC a rádi závodíte, pak vůbec neváhejte, je to vskutku lahůdka právě pro vás.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)