HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Smoke Attack 2 (free hra)

Smoke Attack 2Smoke Attack 2Smoke Attack 2Smoke Attack 2

Chcete se stát maskovaným kovbojem, který se cestou necestou probíjí přes všelijaké překážky za jediným účelem, dostat se pokud možno bez větší úhony k vytčenému cíli? Máte k tomu dost odvahy a statečné srdce a ovládáte svoje kolty stejně rychle jako Bufalo- Bil? Tvrdíte, že ano? Pak vám nic nebrání v tom, abyste se ve vašem přesvědčení zde jen utvrdili.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 6900 KB

Výrobce: Phenomedia AG  Web

Zobrazení celkem: 3722

Zobrazení tento měsíc: 3167

Hodnocení oblíbenosti (721x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ihned po spuštění hry se v roli kovboje ocitnete ve velice nepříjemném prostředí, kde na vás čekají spousty nástrah. Nejedná se jen o protivné, těžko pojmenovatelné a neidentifikovatelné příšerky, v jejichž tlamách jsou zapálené cigarety, z kterých po vás střílejí a snaží se vám tak ubrat co nejvíce zdraví, jehož modrý ukazatel máte nahoře na obrazovce (a pak že kouření neškodí i druhým). Na vaší strastiplné pouti vás ohrožují jedovaté plyny, smrtící lebky v nich se nacházející a mnoho dalších faktorů, usilujících o váš drahocenný život.

Samozřejmě že lze nalézti i rudá srdéčka a jiné bonusy, které vás uzdravují, či dokonce zvyšují vámi dosažený počet bodů, tento ukazatel je vpravo nahoře na obrazovce, rychle ubíhající čas pak vlevo. Ke zdárnému dokončení kola a postoupení do dalšího je tudíž bezpodmínečně nutné se zbavit zmíněných příšer pomocí vašeho koltu, jakmile přijdou o život, promění se v modré obláčky, které vám sice již nemohou ublížit, ale snaží se vám znemožnit v průchodu do dalších částí, nejdou už totiž sestřelit a doslova se vám pletou pod nohy.

Samotná hra je po grafické stránce na výši a nelze jí, jakož i doprovodné hudbě včetně zvukových efektů, vůbec nic vytknout. Domnívám se (a jsem dokonce o tom přesvědčena), že mi rádi dáte zapravdu, že autoři hry mohou být na tento skvělý výtvor právem hrdí. Dobrá a lehká hratelnost hry je dalším význačně kladným atributem této hry, pro pohyb si vystačíte se všemi kurzorovými klávesami a střílíte mezerníkem, počítačovou myš ve vlastní hře tak můžete s klidným svědomím nechat zahálet.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)