HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Speedy (free hra)

SpeedySpeedySpeedySpeedy

Jistě máte rádi sportování a zejména královnu sportu, atletiku. Zde se můžete zúčastnit jako diváci závodů na tartanové dráze. Nebojte se, závodit nebudete, čeká vás něco lepšího a vzrušujícího, budete totiž sázet na vítěze. Ale pozor, jen pro ty nejmenší, vzrostlejším vstup nedoporučujeme!

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 12 KB

Výrobce:  

Zobrazení celkem: 1575

Zobrazení tento měsíc: 1456

Hodnocení oblíbenosti (615x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hned předem upozorňuji náročné hráče, aby se ani nepokoušeli tuto hru stahovat, byli by velice zklamáni. Přinášíme je pro ty naše nejmenší boubelata, která se teprve učí s počítačem zacházet, jako průpravu pro další hraní těch těžších her. O co tedy ve hře jde? Hned po spuštění se vám na obrazovce objeví pěti proudová tartanová dráha a na ní pět atletů. Nezapomeňte si hru roztáhnout na celou plochu, jinak byste toho moc neviděli.Vlevo si můžete pomocí levého tlačítka myši vsadit na číslo hráče, o němž předpokládáte, že závod vyhraje.

Pak kliknete na START a atleti vyběhnou a proběhnou cílem. Pokud jste si vsadili správně, objeví se vám na hrací ploše vítězné VÝHRA, jestliže jste se v sázení netrefili, pak se vám ukáže zklamané PROHRA. Pakliže prohrajete vícekrát po sobě, potom už hrát dál nemůžete, objeví se nápis BANKROT a pokud chcete ve hře pokračovat, tak musíte hru zahájit znovu. Nic víc a nic míň od hry nečekejte, to je vše, co vám tato hra nabízí.

Grafika hry je skutečně poplatná své velikosti, vždyť tento vskutku objemový pidimužík má pouhých 12 KB, takže si ho stáhnete za několik sekund, což je jediná výhoda této sázkové hry. Nečekejte ani žádnou doprovodnou hudbu, nebo snad zvukové efekty, je to prostě snad nějaký pokus začínajícího autora, který se pod tuto, s prominutím volovinku, ani neráčil podepsat a raději zůstal v anonymitě. Navíc si z něj, děti, ani neberte příklad, píše totiž "vítězem" s tvrdým Y po V. :-)))
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)