HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Pool´m Up (free hra)

Pool´m UpPool´m UpPool´m UpPool´m Up

Simulátory umožňují zahrát si hru, aniž byste měli k dispozici potřebné hrací nářadí, či herní stůl. Toto je jejich nespornou výhodou, neboť si je můžete zahrát přímo na svém PC, přičemž si skutečně připadáte jako v reále, pokud jsou dokonale provedeny, což bezesporu platí i o tomto simulačním kulečníku.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 2200 KB

Výrobce: Dommelsch  Web

Zobrazení celkem: 2899

Zobrazení tento měsíc: 2375

Hodnocení oblíbenosti (577x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Tento biliár je však zhotoven pouze pro jednoho hráče, což ovšem vůbec nic neubírá na jeho vysoké kvalitě a úrovni. Druhého hráče zde nahrazuje jiný druh koule, vlastně jen jakési barevně spojené polokoule, s kterými ovšem hrát nesmíte. Vlastní koule je nutno nastřílet do jamek a černou kouli si ponechat až na konec. Pokud se vám to podaří, pak musíte poslední černou kouli vstřelit do jamky v protějším rožku, než kam jste umístili svoji poslední kouli. Jestliže se vám to však nepodaří, skončili jste.

Jakmile tedy trefíte správnou kouli, jedna z koulí vašeho imaginárního soupeře se rozpadne. Hraje se na dosažený počet bodů, jestliže tedy máte v jamkách větší množství koulí, než je počet vašich strků, body přibývají, v opačném případě ale klesají. Až tedy tento první úkol úspěšně splníte, na hracím poli se objeví dalších osm nových koulí, ale nyní počne ubíhat časový limit, který běží jen po tu dobu, než správně umístíte poslední kouli. Pokud se vám to v tomto omezeném čase nepodaří, hra i tak končí.

Pak-li vám tedy zůstane ještě nějaký časový limit, potom se můžete zapsat do tabulky nejlepších dosažených výsledků. Samotná hra je dokonalou napodobeninou skutečného biliáru, dovolím si tvrdit, že v mnohém ho dokonce i předčí. Platí to zejména o způsobu zaměřování a vlastních strků. Tágo ovládáte levým tlačítkem myši, jejím přidržením určujete sílu strku, opuštěním tohoto tlačítka bílou kouli vystřelíte směrem, kam jste zaměřili hrací kurzor. Zvolený způsob ovládání považuji za originál, který se hnedle jen tak neuvidí. Vynikající grafika a dokonalý zvukový doprovod jen umocňují výjimečnost této vskutku dokonalé hry a připraví vám rozhodně pěkný zážitek z jejího hraní.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)