HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Roll´m Up (free hra)

Roll´m UpRoll´m UpRoll´m UpRoll´m Up

Máte rádi simulátory her, dokonce takové, které napodobují hrací automaty? Pak jste se zde ocitli na správném místě. Podobných různých hracích automatů jste v minulosti mohli najít v kdejaké restauraci mnoho, než byly nahrazeny mnohem modernějšími. Zde máte tedy první ze tří těchto her od známých holandských výrobců piva Dommelsch. Zavzpomínejte si tedy spolu s námi na dobré staré časy.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 3940 KB

Výrobce: Dommelsch  Web

Zobrazení celkem: 2439

Zobrazení tento měsíc: 2029

Hodnocení oblíbenosti (529x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hrací automaty jsou už poměrně dlouhou dobu jednou z nejoblíbenějších zábav lidstva. Není snad nikoho, kdo by alespoň jednou v životě nezkusil přistoupit k těmto bezohledným, rafinovaným a bezcitným plechovým lupičům a nepokusil si vyzkoušet vlastní štěstěnu. Dají se na nich prohrát veliké peníze a pokud se tato činnost stane návykovou, pak působí stejně, jako silná droga a dokáže vás i zcela finančně i psychicky zruinovat.

V dnešní době byly tyto archaické a snad i trochu jednoduché automaty nahrazeny moderními elektronickými přístroji, přesto ale i u těchto platí doslova vše, co jsem uvedla výše. Nevylučuji však možnost, že s se s těmito hracími prapředky ještě v nějakém zapadlém koutě naší vlasti můžete setkat. Pokud se tak nestalo, máte tedy možnost si stáhnout tuto vcelku vydařenou freeware a pokusit se o dosažení co největšího počtu bodů na tomto dokonalém simulátoru. Sice žádné penízky nevyhrajete, ale také vám nehrozí zmíněný finanční krach.

Hra je velice hezky graficky zpracována, budete si skutečně připadat, jako byste hráli na opravdovém hracím automatu. Její ovládání je jednoduché a snadné, je popsáno v Menu, nepovažuji tudíž za nutné se o něm zmiňovat. Navíc je vkusně a realisticky ozvučena a to nejen příslušnými dokonalými zvuky, ale dokonce i pěknou melodií. To vše tedy přispívá k tomu, že vaše pocity ze hry budou velice příjemné, tak jako byste hráli na skutečném hracím automatu. Zapsat se můžete svým jménem a dosaženým počtem bodů i do konečné výsledkové tabulky, která je uspořádána tak, že hru může hrát postupně a střídavě i několik hráčů najednou a soutěžit tak vzájemně mezi sebou. Dosažené výsledky lze odeslat i autorům hry, je jen zapotřebí dosáhnout potřebné výše bodů.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)