HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

SchiffBruch (free hra)

SchiffBruchSchiffBruchSchiffBruchSchiffBruch

Zajímalo vás někdy, jak se cítí trosečníci na pustém ostrově? Že ne? Tak to je ovšem chyba, protože v dnešního hře si to vyzkoušíte na vlastní kůži. Sbírejte tedy zásoby jídla a vody, je jich totiž žalostně málo…

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 971 KB

Vrobce: dP Software  Web

Zobrazen celkem: 4447

Zobrazen tento msc: 4057

Hodnocen oblbenosti (1711x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Simulátor trosečníka. Tak jsme se konečně dočkali. A že je ještě k tomu freeware, tak to už opravdu stojí za to. Jenom si představte situaci, že si jen tak poklidně plujete ve své loďce a najednou zjistíte, že váš kurz je úplně špatný. Chcete to obrátit, ale zásob máte málo a do návratu by vám určitě nestačily. Jediné východisko je zakotvit na ostrov, jenž se rozprostírá před vámi. Panenská příroda, ale i její nástrahy jsou vám plně k dispozici. Alespoň do té doby, než k vám připluje pomoc. Pokud ovšem přežijete.
Takže příběh máme za sebou. Stať hry na tom není o nic hůře. Hned po vylodění uvidíte svého malého človíčka na téměř zakrytém ostrově. Odkrýt určité lokality můžete jedině tak, že tam prostě půjdete. Můžete sice najít nové zdroje, ale co když ne? Síly vám rychle ubývají. Ukazatel množství vody a jídla také nezadržitelně klesá. Nezbývá vám nic jiného než to risknout a řídit se podle intuice. Najít řeku bude hračka, ale co potrava? Bobule vám přeci nemohou stačit. Měli byste si také postavit přístřešek, rozdělat oheň, napsat na pláž velikým písmem S.O.S, ale jak, to už vám opravdu nesdělím. Jediné, co vám mohu prozradit je, že na vás čeká jak spousta kvalitního hraní, tak i taktizování.
Kde hra nabírá na hratelnosti a promyšlenosti, tam bohužel ztrácí na grafice. Zastaralá, to je synonymum, jež bych ke grafickému zpracování přiřadil. A zvuk? Šplouchání říčka a tím to hasne. Kdyby autor vytvářel příští díl této skvělé gamesy, určitě by se měl vyvarovat těmto nepříjemným elementům, poněvadž ty nejvíce kazí celkový dojem ze hry. Pokud ale hledáte zábavu na dlouhé večery, vřele doporučuji. Takováhle hra se totiž opravdu nevidí každý den.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)