HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Big Bug - život pod zemí (free hra)

Big Bug - život pod zemíBig Bug - život pod zemíBig Bug - život pod zemíBig Bug - život pod zemí

Chtěli byste vědět a vidět, jak to vypadá dole pod vašima nohama pod zemským povrchem? I tam je totiž život a docela rušno, i když samozřejmě v zcela jiném prostředí a z jiného pohledu. Tak co, vydáte se tam na průzkum, nebo se bojíte?

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 766 KB

Výrobce: Astral Enterfainment  Web

Zobrazení celkem: 2688

Zobrazení tento měsíc: 2340

Hodnocení oblíbenosti (639x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pokud se neštítíte všech těch přemnohých žížal, ponrav, červů a chrobáků, žijících přímo pod vašimi nohami v půdě, pak neváhejte ani chviličku, převtělte se do jednoho takového malého stvoření a můžete začít. Jako malý chrobáček sice začínáte na zemském povrchu, tam však nic dobrého ke slupnutí nenajdete, neboť všechny dobroty se nalézají pod zemským povrchem. Hlad ale zřejmě máte veliký, takže nezbyde nic jiného, než se do země zavrtat a prokousávat se za potravou.

Jako chrobáček se tedy budete prokousávat hnědou zemí a zde hloubit složitý propletenec podzemních chodeb, které se navíc jen hemží dalšími žravými obyvateli. K vaší smůle to nejsou sousedé, které byste si přáli mít, ale zcela naopak. Jejich jediným cílem totiž je rozsápat vás na malé kousíčky a pěkně si na vás smlsnout.

Co je tedy vlastně účelem celé této hry? V půdě se nalézají jakési žluté částečky, které budete muset pojídat. Právě některé z nich jsou hlídány i ostatní žouželí, třeba velkou housenkou, či jinými brouky. Na počátku hry se ocitnete v trávě, tedy ještě na zemském povrchu, kam na vás vaši nepřátelé zatím nemohou. Zakousnete se tudíž do země a začnete sbírat zmíněnou potravu. Nepřátelé jsou uzavřeni ve svých skrýších, ze kterých nemohou, dokud jim cestu prokousáním neotevřete. Když vše hezky slupnete a nepřátele zlikvidujete (střílet můžete mezerníkem), můžete pokračovat do dalšího, ovšem daleko těžšího kola.

Obtížnost hraní tedy roste nejen s počtem nepřátel, ale také s jejich rozvíjejícími se charakterickými vlastnostmi. Například ve třetím kole se objevuje žížala, která už není ve skrýši, ale pohybuje se a to tím způsobem, že vás celkem vytrvale pronásleduje. V dalších kolech už mohou i ostatní nepřátelé do trávy, neboť se začnou prodírat na povrch chodbami, které jste prokousali vy sami. Ačkoliv se to na první pohled tak nejeví, Big Bug rozhodně není hrou tak docela snadno hratelnou.

Grafika hry není sice nic moc, jedná se o typickou 2D hru, takže žádné zázraky od ní neočekávejte. Ztvárnění živočichů ve hře patří k tomu jejímu lepšímu zpracování. Pokud se budete pídit po zvucích, spíše vás zklamu, než potěším. Narazíte při hraní pouze na dva zvuky, jedno takové slabé pípnutí, když seberete žlutý kousek potravy a pak na mohutné zařvání, pokud jste sežráni vy sami.

Technické zpracování tudíž není silnou stránkou hry, ale její námět mne zaujal. Je totiž vskutku docela obtížné projít všemy koly bez úhony.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)